Warsaw Airport Transfer – usługi transportowe – Lotnisko Warszawa Chopin – Warszawa Modlin
+48 509 893 520

Transport Lotnisko Warszawa Modlin – Warszawa Centrum

Lotnisko Modlin położone jest w odległości 36 km od centrum Warszawy. Taka odległość to kilkudziesięciominutowy czas jazdy, dlatego tak istotne znaczenie ma zagwarantowanie wygody pasażerom, którzy dopiero wybierają się w podróż lub właśnie wysiedli z samolotu i są zmęczeni po kilkugodzinnym locie. Warsaw Airport Transfer specjalizuje się w realizowaniu połączeń z lotniska Modlin do Warszawy i odwrotnie zarówno dla indywidualnych osób, jak i grup. Zapewniamy terminowy czas przyjazdu taksówki. Zależy nam, aby transport zawsze stawiał się o czasie – aby Klient nie musiał zbyt długo oczekiwać na lotnisku, ale też by miał pewność, że nie spóźni się na lot.

Proponujemy atrakcyjny cenowo transport. Zabiegamy o to, by ceny za transfer na lotnisko były konkurencyjne – w porównaniu do opłat za taksówkę, a jednocześnie, aby korzystnie wypadały w porównaniu z innymi środkami transportu. Zapewniamy także wysoką dyspozycyjność – oferujemy transfer na lotnisko w Modlinie przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji dotyczących wyceny usługi transportowej. Ponadto w przypadku nawiązania stałej współpracy możemy zagwarantować atrakcyjne rabaty.

Warsaw Airport Transfer Warsaw Airport Transfer Warsaw Airport Transfer - usługi transportowe Warszawa Lotnisko Chopina - Warszawa Centrum - Lotnisko Modlin Warsaw Airport Transfer - usługi transportowe Warszawa Lotnisko Chopina - Warszawa Centrum - Lotnisko Modlin