Warsaw Airport Transfer – usługi transportowe – Lotnisko Warszawa Chopin – Warszawa Modlin
+48 509 893 520

Transport Warszawa Centrum – Lotnisko Chopina Warszawa

Sprawdzony sposób na dotarcie do lotniska! Warsaw Airport Transfer zapewnia najbardziej bezpieczny, ekonomiczny i wygodny transport pomiędzy centrum Warszawy a lotniskiem Chopina. Nasze usługi dedykowane są dla osób, którym zależy na szybkim i pewnym dojeździe. Pojazdy zaopatrzone są w wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami oraz szerokimi podłokietnikami, w które przyjemnie otulają ciało podczas jazdy. Podróżujący mogą korzystać również z wygodnych, rozkładanych stolików. Dzięki licznym udogodnieniom transfer na lotnisko Chopina jest bardzo komfortowy.

Zachęcamy do rezerwacji transferu lotniskowego. Po jej dokonaniu mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie naszych pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić obsługę wszystkim naszym Klientom. Gwarantujemy transport nawet, gdy lot jest opóźniony. Zawsze obserwujemy sytuację na lotnisku i mamy wgląd w bieżący układ odlotów i przylotów. Wysyłamy taksówkę o właściwej porze, dbając by nasi Klienci nie spóźnili się na lot, ale też nie musieli zbyt długo czekać. Przewodzimy Klientów nawet z bardzo dużymi bagażami, zapewniając przy tym pełen komfort.

I wanted to thank you very much for the excellent service ! I will be happy to recommend you to all my friends.
My very best wishes. — Ruthie

Warsaw Airport Transfer Warsaw Airport Transfer Warsaw Airport Transfer - usługi transportowe Warszawa Lotnisko Chopina - Warszawa Centrum - Lotnisko Modlin Warsaw Airport Transfer - usługi transportowe Warszawa Lotnisko Chopina - Warszawa Centrum - Lotnisko Modlin